zabawki

47,00 zł

Pluszowe Drzewko 123 Coconut Tree

Producent: Manhattan Toy

0+

Fantastyczna zabawka z serii Chicka Chicka Boom Boom, znanej amerykańskiej firmy Manhattan Toy.

Idealnie nadaje się do nosidełek, łóżeczek lub wózków. Dziecko będzie zachwycone wszystkimi elementami zawieszki takimi jak: bezpieczne lusterko, trzy "klekoczące" pierścienie, szeleszczące klapki oraz gryzaczek. Różne kolory oraz faktury użytych materiałów dodatkowo stymulują zmysły dziecka.
Firma Manhattan Toy jest wielokrotnie nagradzanym liderem na amerykańskim i europejskim rynku zabawek. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych materiałów z ogromną dbałością o każdy szczegół. Zaprojektowane przez najlepszych ekspertów tak by łączyć radość zabawy z wartościami edukacyjnymi i rozwojowymi. Spełniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa i jakości. Produkty amerykańskiej firmy Manhattan Toy to idealna inwestycja w rozwój i szczęście twojego maleństwa.

Wymiary: 20cm x 7,5cm x 25,5cm

Dla dzieci w wieku: 6m+

MisiaLala

Geomag Kids Color 22 elementy  

Geomag Kids Color 22 elementy
Producent: Geomag

45,00 zł
3+
Śpiąca Wróżka 9"  

Śpiąca Wróżka 9"
Producent: Anne Geddes

Produkt niedostępny
60,00 zł
3+
Miś Just For You  

Miś Just For You
Producent: Carte Blanche

Produkt niedostępny
86,00 zł
3+

Sklep internetowy z zabawkami dla dzieci, misialala.pl oferuje zabawki najwyższej jakości. Zabawki Manhattan Toy są tworzone z myślą, aby stać się długoletnimi przyjaciółmi dziecka. Jakość ich wykonania i szerokie możliwości zabawy połączone zostały z unikalnymi pomysłami, dbałością o detale, jak również pozostawieniem miejsca na działanie wyobraźni dziecka. Zabawki Manhattan Toy wyróżniają się wyszukanym wzornictwem, najwyższą jakością, oryginalnymi rozwiązaniami. Wszystkie zabawki Manhattan Toy są edukacyjne, bezpieczne i atestowane.
Jeżeli spodobały się Państwu zabawki Manhattan Toy, proszę sprawdzić ofertę: Les Deglingos, Latitude Enfant, Tra Present/Nino&Ideas.
Koniecznie sprawdźcie pozostałą ofertę: Zabawki Drewniane, Zabawki Kreatywne

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

płatności