Dla niemowląt

59,00 zł

Przytulanka Chikos Baby Deglingos

Producent: Les Deglingos

0+

Przytulanka Chikos Baby Deglingos.

Kurczakos, taki elegantos! Bigbos nazywa mnie potrawką z kurczaka, ale dla mnie to nie śmieszne. On jest takim głupkos. Przyznaję, że czasami jestem troszkę snobos, ale zawsze jestem oddaną, kurzą mamą dla innych Deglingos. Moje gniazdo jest ich gniazdem.

Zabawna przytulanka wykonana z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych i miękkich dla dziecka - bawełna,poliester,welur.

Wysokość 25 cm.
Przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

MisiaLala

Miś 12" w przebraniu świątecznym  

Miś 12" w przebraniu świątecznym
Producent: Carte Blanche

150,00 zł
3+
Torba Mała  

Torba Mała
Producent: Carte Blanche

6,90 zł
6+
Kolorowanka gigantic 160 str.  

Kolorowanka gigantic 160 str.
Producent: Crayola

15,00 zł
3+

Sklep internetowy misialala.pl ma w sowjej ofercie Deglingos - zwierzęta bardzo śmieszne i wielce szalone. Wyjątkowe gatunki zaraźliwie dziwnych zwierząt. Deglingos mówią własnym językiem, a większość słów kończy się na "os". Wszystkie produkty Les Deglingos są najwyższej jakości i są starannie wykończone. Są testowane w jednym z najbardziej znanych laboratoriów na świecie, zgodnie z europejskimi przepisami EN71, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Jeżeli spodobały się Państwu Deglingosy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych produktów dla dzieci: Snoozebaby, Latitude Enfant, Nattou, Little Bird Told Me.

Polecamy również zabawki edukacyjne i zabawki kreatywne.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

płatności