Rozwojowe

49,90 zł

Przytulanka MESSY Snoozebaby

Producent: Snoozebaby

0+

Messy- malutka przytulanka, na której ogonku zaczepia się smoczek. Dodatkowo świnka Messy posiada kolorowe metki, które zainteresują każdego malucha, zapewnią dobrą zabawę. Rozwiną zmysł wzroku, dotyku oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Snoozebaby to innowacyjna marka akcesoriów dziecięcych produkowanych w Holandii.
Elementem wyróżniającym produkty Snoozebaby od innych tego typu produktów są przyjazne dzieciom metki przyszyte do wszystkich produktów.
Celem Snoozebaby jest tworzenie kreatywnych, bezpiecznych i przyjaznych środowisku produktów, które pokochają dzieci i rodzice.

Wymiary: wysokość: 15cm.

Messy ma przyjaciela o imieniu Mak.

MisiaLala

Śpiący Króliczek 9" Anne Geddes  

Śpiący Króliczek 9" Anne Geddes
Producent: Anne Geddes

Produkt niedostępny
56,00 zł
2+
Zawieszka kotek  

Zawieszka kotek
Producent: Latitude Enfant

42,00 zł
0+
Śpiąca Biedronka 9"  

Śpiąca Biedronka 9"
Producent: Anne Geddes

Produkt niedostępny
54,00 zł
2+

Zabawki dla niemowląt z metkami marki Snoozebaby bawią dzieci. To innowacyjna marka akcesoriów dziecięcych produkowanych w Holandii. Wszystkie produkty należą do grupy najpotrzebniejszych przedmiotów codziennego użytku i są częścią wyprawki dziecięcej. Elementem wyróżniającym produkty Snoozebaby od innych tego typu produktów są przyjazne dzieciom metki. Celem Snoozebaby jest tworzenie kreatywnych, bezpiecznych i przyjaznych środowisku produktów, które pokochają dzieci i rodzice.  Zabawki dla niemowląt z metkami są nie tylko modne i ładne, przede wszystkim stymulują zdolności motoryczne dzieci, kształtując szczególnie ich zmysł dotyku i wzroku. Wszystkie są bezpieczne i przyjazne dzieciom. Polecamy również zapoznać się zofertą innych producentów zabawek dla niemowląt: Latitude Ennfant, Kushies Baby, Me to You  i Little Bird Told Me, a na pewno znajdzieci to czego szukacie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

płatności