Dla niemowląt

65,00 zł

Przytulanka Rudolf Snoozebaby

Producent: Snoozebaby

0+

Przytulanka z metkami Rudolf Snoozebaby.

Rudolf Snoozebaby to przytulanka idealna na prezent. Renifer ma czerwony nosek oraz kolorowe metki, które rozwiną zmysł wzroku, dotyku oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Metki tak jak smoczek mogą wyciszyć, dać ukojenie. Przytulanka jest ładnie zapakowana, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

Snoozebaby to innowacyjna marka akcesoriów dziecięcych produkowanych w Holandii.
Elementem wyróżniającym produkty Snoozebaby od innych tego typu produktów są przyjazne dzieciom metki przyszyte do wszystkich produktów.
Celem Snoozebaby jest tworzenie kreatywnych, bezpiecznych i przyjaznych środowisku produktów, które pokochają dzieci i rodzice.

Przytulanka Rudolf od Snoozebaby to symaptyczny renifer, z metkami, który spodoba się każdmeu dziecku.

Wysokość: 25cm

MisiaLala

Papuga Niebieski Dziobek MELODY  

Papuga Niebieski Dziobek MELODY
Producent: Carte Blanche

24,00 zł
3+
Pixie Szmatka Przytulanka  

Pixie Szmatka Przytulanka
Producent: Pebble

45,00 zł
0+

Zabawki dla niemowląt z metkami marki Snoozebaby bawią dzieci. To innowacyjna marka akcesoriów dziecięcych produkowanych w Holandii. Wszystkie produkty należą do grupy najpotrzebniejszych przedmiotów codziennego użytku i są częścią wyprawki dziecięcej. Elementem wyróżniającym produkty Snoozebaby od innych tego typu produktów są przyjazne dzieciom metki. Celem Snoozebaby jest tworzenie kreatywnych, bezpiecznych i przyjaznych środowisku produktów, które pokochają dzieci i rodzice.  Zabawki dla niemowląt z metkami są nie tylko modne i ładne, przede wszystkim stymulują zdolności motoryczne dzieci, kształtując szczególnie ich zmysł dotyku i wzroku. Wszystkie są bezpieczne i przyjazne dzieciom. Polecamy również zapoznać się zofertą innych producentów zabawek dla niemowląt: Latitude Ennfant, Kushies Baby, Me to You  i Little Bird Told Me, a na pewno znajdzieci to czego szukacie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

płatności