Regulamin

WARUNKI OGÓLNE:


1.Sklep internetowy www.misialala.pl prowadzony jest przez Firmę

Loopa Łukasz Król
ul. Wspólna Droga 10/55
04352 Warszawa
NIP: 693-159-72-79

nr konta bankowego:
Multibank

69 1140 2017 0000 4502 0855 7862

2.Sklep internetowy www.misialala.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
3.Zamówienia przyjmowane są na stronie internetowej www.misialala.pl
4.Regulamin sklepu internetowego określa zasady działania sklepu internetowego prowadzonego pod nazwą misialala.pl oraz warunki zawierania i realizacji umów sprzedaży zawieranych za pośrednictwem sklepu z nabywcami.
5.Domniemywa się, że Użytkownik składając zamówienie zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.
6.Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym podane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

7. Koszty przesyłki:

Przesyłka kurierska - koszt 19,00 zł

Przesyłka kurierska za pobraniem - koszt 32,00 zł

Paczka pocztowa ekonomiczna - koszt 11,00 zł

Paczka pocztowa priorytetowa - koszt 13,00 zł

Przesyłka pobraniowa ekonomiczna Poczta Polska - koszt 16,00 zł

Przesyłka pobraniowa priorytetowa Poczta Polska - koszt 19,00 zł

8. Sklep misialala.pl realizuje zamówienia poza granice Polski. Koszty wysyłki zagranicznej są określane indywidualnie dla poszczególnych zamówień w zależności od kraju docelowego, wagi przesyłki oraz możliwości wysłania zamówionych produktów w jednej paczce.

 


SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:


1.Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie internetowej sklepu.
2.Zamówienie będzie realizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części lub całości towarów objętych zamówieniem, Klient będzie informowany o stanie zamówienia (realizacja częściowa, wydłużenie czasu oczekiwania). Klientowi przysługuje w tym wypadku prawo do zmiany zamawianego towaru lub anulowania zamówienia. W przypadku anulowania zamówienia pieniądze zostaną zwrócone na konto Klienta.
3.Przekazanie towaru do realizacji może opóźnić się z następujących powodów:
- braku towaru w magazynie;
- zamówienia większej ilości towaru;
- błędu systemu komputerowego.
W tym przypadku Sklep zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Klienta o przewidywanym terminie opóźnienia realizacji transakcji za pomocą poczty email lub tel. kontaktowego.
4.Prowadzący sklep internetowy www.misialala.pl zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku:

- błędnego lub częściowego wypełnienia formularza zamówienia,
- we wskazanym czasie nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości
- przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera

5.Termin płatności za towary to 3 dni. Po upływie tego terminu transakcja jest anulowana.
6. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany oferty oraz cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.
7. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski.

8. Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT.

9. Przy zamówieniu na kwotę powyżej 300 zł brutto koszty wysyłki na terenie Polski przejmuje na siebie sklep misialala.pl.


DOSTARCZENIE TOWARU:


1.Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień za pośrednictwem firmy kurierskiej Wysyłaj Najtaniej oraz Poczty Polskiej.
2.Koszty przesyłki pokrywa nabywca.
3.Towar wysyłamy maksymalnie do 7 dni roboczych od otrzymania wpłaty. O wysłaniu paczki informujemy oddzielnym mailem.
4.Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów, po wcześniejszym umówieniu się, pod adresem Wspólna Droga 10 m. 55, Warszawa.
5.Kurierzy firmy Wysyłaj Najtaniej doręczają przesyłki na następny dzień roboczy po nadaniu, Poczta Polska dostarcza paczki do 3 dni roboczych od nadania.
6.Wszelkie szczegółowe regulacje związane z przesyłką towarów określone są w regulaminach firmy kurierskiej Wysyłaj Najtaniej.

 

GWARANCJE I REKLAMACJE:


1.Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów.
2.Zwroty towarów przyjmowane są wyłącznie na adres: Wspólna Droga 10/55, 04-352 Warszawa. Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu, na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
3.W przypadku reklamacji należy kontaktować się z naszą firmą. Czas rozpatrywania reklamacji trwa do czternastu dni. Po tym terminie Sklep jest zobowiązany poinformować Klienta o decyzji.
4.Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu (potwierdzenie przelewu) oraz karta gwarancyjna w przypadku artykułów objętych gwarancją producenta, oraz protokół reklamacyjny (w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie). Produkty do reklamacji należy przesyłać na adres: Wspólna Droga 10/55, 04-352 Warszawa

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

1. Składając zamówienie w Sklepie, Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w misialala.pl, oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy.
2. Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych Klienta. Zgodnie z tą ustawą Klient ma prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

3. Zapisując się do Newslettera klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przez administratora bazy danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych. Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z zakresem zezwolenia udzielonego przez użytkownika i przepisami prawa polskiego, szczególnie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).


POSTANOWIENIA KOŃCOWE:


1.Właściciel sklepu może dokonać zmian w niniejszym regulaminie. Zmiany regulaminu obowiązują od chwili ich publikacji na stronie internetowej sklepu. Zmiany nie wpływają negatywnie na prawa i obowiązki zamawiającego w zakresie usług przekazanych do realizacji.
2.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą w pierwszej kolejności przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw szczególnych regulujących sprzedaż konsumencką.
3.W przypadku rozbieżności lub sporów dotyczących postanowień regulaminu Strony zobowiązują się do rozwiązania ich na drodze polubownej. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub właściwy dla miejsca wykonania umowy.

4. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte naszej stronie należą do ich właścicieli i wykorzystane są jedynie w celach informacyjnych.
 

Sklep internetowy z zabawkami dla dzieci został stworzony po to, by ułatwić internautom dostęp do zabawek, które ciężko osiągalne w sklepach stacjonarnych, a także propagować nowe marki na terenie Polski. Chcąc kupować w naszym sklepie musicie Państwo zapoznać się regulaminem jaki w nim obowiązuje.

A teraz zapraszamy do naszych kategorii gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów dla swoich dzieci. Spawcie im radość wyberając z kategorii: zabawki edukacyjne, zabawki kreatywne, pluszaki albo któregoś z misiów kolekcji Me to You.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

płatności