sigikid

Pluszowe i drewniane zabawki, zabawki organiczne, kolekcje toreb i akcesoriów dla dziewczynek i chłopców, artykuły wyposażenia wnętrz, ubranka - wyjątkowe produkty charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania - "First Class for Kids". Niemiecki firma SIGIKID stała się synonimem najwyższej jakości i niepowtarzalnego wzornictwa.
Marka Sigikid to:
Bezpieczeństwo - Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i mogą być przeznaczone dla niemowląt już od pierwszych dni życia
Wieloletnia tradycja - Początki działalności firmy sięgają lat osiemdziesiątych XIX wieku, a od ponad 40 lat firma specjalizuje się w produkcji zabawek i artykułów dziecięcych.
Oryginalne wzornictwo - Firma wielokrotnie zdobywała nagrody i wyróżnienia, np.: "Spielzeug des Jahres"
Najwyższa jakość materiałów i wykonania - Produkty doceniono w różnych niezależnych testach, np.: "Öko-Test-Empfehlenswert"
Firma SIGIKID świadomie zrezygnowała z wszelkich elektronicznych dodatków do zabawek i postawiła na miękkie oraz miłe w dotyku „przytulne” produkty pozwalające dzieciom swobodnie rozwijać wyobraźnię, oraz zdobywać nowe doświadczenia poprzez zabawę. Produkty SIGIKID są nieocenionym źródłem inspiracji dla dzieci i ich rodziców oraz opiekunów.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

płatności